INFOLINKA: 00421 919 461 051

O značke Planet Ayurveda

Planet Ayurveda India

Spoločnosť Planet Ayurveda postupuje pri príprave svojich bylinných produktov striktne podľa prastarej Ajurvédy. Všetky výživové doplnky sú pripravené z prírodných bylín na základe receptov overených časom. Poskytujeme výživé doplnky s výnimočným vplyvom na celkové zdravie. Do širokej škály prírodných prípravkov značky Planet Ayurveda patria bylinné čaje a prípravky, ktoré sa odporúčajú na liečbu širokej škály chôrob. Všetky prírodné prípravky sú pripravené podľa štandardizovaných prírodných receptov. Každý produkt je vytvorený z čistých bylinných extraktov a u každého sa prísne testuje jeho čistota a konzistencia. Trh je plný rôznych výživových doplnkov a prírodných liečiv na rôzne zdravotné problémy. My v Planet Ayurveda kladieme obrovský dôraz na to, aby sme vytvorili čo najefektívnejšie prírodné produkty a najmä, aby ich užívanie prinášalo hmatateľné výsledky.

            Sídlo spoločnosti Krishna Herbal


ZELENÁ ZÓNA

Spoločnosť Planet Ayurveda pestuje svoje byliny a ďalej ich spracováva v tzv. „zelenej zóne“ blízko panenskej krajiny Himalájí. O nezaťaženosti hlavných pestovateľských oblastí ťažkými kovmi a inými škodlivými zložkami svedčí aj fakt, že všetky nami ponúkané produkty bez problémov jednoznačne splnili prísne normy Európskej Únie na obsah ťažkých kovov (arzén, kobalt, ortuť a olovo).


Okolie spoločnosti Krishna Herbal

Pohľad z okna sídla Krishna Herbal - Planet Ayurveda


ISO CERTIFIKÁT

V roku 2012 získala spoločnosť Planet Ayurveda ISO certifikát Quality Management System 9001:2008 pridelený za činnosť v oblasti spracovania a exportu ajurvédskych produktov ako aj marketingu.


ISO Certificate Planet Ayurveda

ISO certifikát pre Krishna Herbal - Planet Ayurveda


GMP - GOOD MANUFACTURING PRACTICES - Certifikát

V apríli 2015 získala Planet Ayurveda certifikát GMP (Good manufacturing practices - Certifikát správnej výrobnej praxe).

GMP je systém prísnych pravidiel, podľa ktorých musia výrobci liečiv a výživových doplnkov postupovať. Patria do nich záväzné postupy, kontrolné opatrenie, sledovanie kvality a ďalšie aktivity, ktoré smerujú k tomu, aby sa zabezpečila bezpečnosť výrobkov, ich správna výroba a kontrola, ich nezávadnosť a účinnosť. Certifikát GMP zaručuje najvyšší stupeň spracovania a výroby prípravkov. Certifikát GMP sa udeľuje iba výrobcom, ktorí dodržujú správnu výrobnú prax. Musia si vyberať kvalitných dodávateľov surovín, overovať akosť surovín, sledovať výrobu extraktov, na medzistupni výroby si overovať, či produkty spĺňajú požadované vlastnosti atď. Certifikát GMP teda potvrdzuje, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.


Pre Vás ako zákazníkov je to teda záruka, že produkt nie je kontaminovaný a bol vyrobený v profesionálnych detailne kontrolovaných výrobných podmienkach. 


Všetky nami dovážané produkty na Slovenko zároveň splnili prísne laboratórne pravidlá EÚ týkajúce sa obsahu ťažkých kovov a mikrobiológie (salmonella, e.coli).

 

Certifikát GMP pre Planet Ayurveda

 

  Certifikát GMP - Planet Ayurveda