Customer Service

Výhody nákupu pre Vás

Sme rodinná spoločnosť a náš úspech závisí od Vašej spokojnosti. Stretnete sa u nás s milým prístupom počas celého nákupného procesu a s ústretovosťou pri riešení neštandardných situácií.

 

 

100% produktov skladom

Keďže sme oficiálnym distribútorom značky Planet Ayurveda nie len pre Slovensko, ale aj pre celú Centrálnu Európu, môžete sa spoľahnúť, že všetky produkty Planet Ayurveda držíme skladom v dostatočnom počte.

Ak to tak náhodou pre výnimočné udalosti nie je a Vašu objednávku nebudeme schopní vybaviť obratom, budeme Vás o tom čo najrýchlejšie informovať a odporučíme Vám najbližšieho obchodného partnera, u ktorého si môžete daný produkt kúpiť.

 

Čerstvé produkty s dlhou spotrebou

Môžete sa spoľahnúť, že všetky nami predávané produkty majú dlhú dobu spotreby. Spravdila boli vyrobené v roku, v ktorom sa predávajú, pričom odporúčaná spotreba je 3 roky od dátumu výroby.

Produkty nakupujeme priamo od výrobcu a sú vždy pripravené konkrétne pre našu objednávku, t.j. nestoja zbytočne dlho v skladoch.

 

Nízke poštovné

Poštovné v rámci Slovenskej republiky už od 2,50 EUR, v rámci Českej repubiky už od 5 EUR.

Od 40 EUR poštovné v rámci Slovenska zdarma! V rámci Českej republiky len 2 EUR.

 

Online platby cez platobné karty a Tatrapay

Okrem tradičnej dobierky a platby prevodom vopred máte možnosť využiť online platby cez platobné karty a Tatrapay. Na platbu stačí bežne dostupná debetná platobná karta (nemusí sa jednať o kreditku). V zabezpečenom priestore Tatrabanky, na ktorý budete nasmerovaní, ak si vyberiete platbu kartou, zadáte unikátne číslo Vašej karty a pomocné číslo zo zadnej strany karty.

Ak máte účet v Tatrabanke, môžete využiť aj online platbu cez Tatrapay.

Výhodou platby cez platobnú kartu a cez Tatrapay je, že Vy nemusíte platiť poplatok za dobierku a my nemusíme čakať 1 deň na pripísanie platby (pri online platbách máme platbu na účte ihneď).

 

Kontakt

Tento web prevádzuje spoľahlivý obchodný rodinný tím. Záleží nám na komunikácii s nami, preto sa budeme snažiť čo najrýchlejšie odpovedať na Vaše otázky a podnety. Kontaktovať nás môžete na e-maili: info@planetayurveda.sk alebo na infolinke +421 905 106 232.

Počas celého nákupného procesu budete informovaní o tom, kde sa vaša objednávka nachádza, prípadne aké ďalšie informácie od vás potrebujeme pre jej úspešné vybavenie. Ak potrebujete poradiť, zistiť informácie o produktoch alebo vašej objednávke, objednávku zmeniť alebo zrušiť, neváhajte nás kontaktovať, budeme sa snažiť nájsť čo najvhodnejšie riešenie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz