O NÁS

V roku 2013, v tichom kúte slovenského podnikateľského sveta, vznikla firma, ktorá svojou úprimnosťou a oddanosťou zanechala hlbokú stopu v srdciach mnohých. ABNOBA, pomenovaná po starodávnej keltskej bohyni lesa, sa stala symbolom spojenia tradície a súčasnosti v oblasti zdravia tisícročím overených tradícií.

Zakladateľkou tejto spoločnosti bola vizionárka, ktorá svoje podnikateľské kroky začala založením portálu mamazem.sk, zameraného na materské a rodinné zdravie. Bola to však jej nesmierna vášeň pre prírodnú medicínu, ktorá ju priviedla k objavu úžasných vlastností chioskej mastichy, tradičného lieku známeho už od staroveku, ktorý sa rozhodla sprostredkovať prostredníctvom webu aj iným ľuďom na Slovensku.

Rok 2014 bol pre firmu zlomový, keď sa stretla s výnimočným indickým ajurvédskym lekárom, Dr. Vikramom Chauhanom. Jeho špičkové bylinné extrakty, vyvinuté s ohľadom na najvyššiu kvalitu a účinnosť, sa stali súčasťou ponuky spoločnosti ABNOBA. Táto spolupráca nepriniesla len nové výrobky, ale aj hlboké priateľstvo a vzájomnú úctu.

Avšak, nielen obchodné úspechy formovali cestu spoločnosti ABNOBA. Zakladateľka, ktorá bola srdcom a dušou spoločnosti, nečakane zomrela. Jej manžel, hlboko presvedčený o hodnote jej diela a posolstva, prevzal žezlo vedenia firmy. Verí, že zachovanie odkazu a posolstva jeho milovanej manželky je najlepším spôsobom, ako uctiť jej pamiatku a pokračovať v jej úžasnej práci.

Dnes je ABNOBA viac než len firma. Je to rodinná tradícia, ktorá pokračuje na svojej ceste pomoci ľuďom a šírenia poznania o prírodných liečebných metódach. Je to príbeh oddanosti, lásky a nádeje, ktorý sa odvíja pred našimi očami a prináša svetlo do životov mnohých ľudí.

V roku 2024 sme otvorili pobočku v Českej republike. Viac informácií nájdete na www.planetayurveda.cz.

 

„S ajurvédskou medicínou som sa zoznámila v roku 2013. Jej jednoduchosť a všeobecne platné zákony, si ma postupne získavali. To, ako platia jej teoretické základy v praxi je až neuveriteľné. Iné slovo nedokážem použiť. Ako hovorí Dr. Chauhan, stačí, keď budete pozorovať a svoje závery si môžete urobiť sami.“   

Ing. Viera Špačková, riaditeľka spoločnosti Abnoba s.r.o.

Planet Ayurveda Slovensko Tím Planet Ayurveda® Slovensko

 

100% čisto prírodné produkty
100%
prírodné produkty
Bez chemikálií a akýchkoľvek prídavných látok
Bez chemikálií
a akýchkoľvek prídavných látok
Pripravené na základe starodávnych ajurvédskych receptúr
Pripravené na základe
starodávnych ajurvédskych receptúr
Štandardizované extrakty s vysokým podielom účinných látok
Štandardizované extrakty
s vysokým podielom účinných látok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz