Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1057 hodnotení
5
1037x
4
10x
3
1x
2
1x
1
8x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

ML Avatar autora Monika Lakyová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.3.2026
Som spokojná, ďakujem :)
LB Avatar autora Lóránt Banyák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.3.2026
IL Avatar autora Igor Lenhardt Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.3.2026
PM Avatar autora Petronela Mikulakova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.3.2026
EH Avatar autora Eva Homolová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.3.2026
Seriózne jednanie a rýchle dodanie. Spokojnosť.
AS Avatar autora Alena Stráňaiová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.3.2026
JM Avatar autora Judita Mikolaiová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.3.2026
AK Avatar autora Aniko Kissova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19.3.2026
AG Avatar autora Andrea Gerliciová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19.3.2026
Vynikajúco
LH Avatar autora Ludmila Hustavova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.3.2026
Som veľmi spokojná, zatiaľ som vyskúšala dva produkty, a 100% spokojnosť
BS Avatar autora Bibiana Schmidt Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.3.2026
PP Avatar autora PhDr.Helena Pivarníková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.3.2026
Avatar autora Martina Ševčíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.3.2026
MP Avatar autora Monika Morafková Peterková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.3.2026
Po 2 mesačnom užívaní 100 % spokojnosť.
KB Avatar autora katarina bedford Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.3.2026
Velka spokojnost s produktami, dodanim, cenou
FS Avatar autora Františka Sabova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.3.2026
PB Avatar autora PaedDr. Andrea Bučková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.3.2026
ML Avatar autora Mária Lásková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.3.2026
DL Avatar autora Dusan Letasi Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.3.2026
LT Avatar autora Lenka Mokrášová Talian Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.3.2026
Dom veľmi spokojná so všetkými produktami 👍

Ovládacie prvky výpisu

1058 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz