Planet Ayurveda ® - inovácie a kvalita vychádzajúca zo starodávnej Ajurvédy

Planet Ayurveda ® :  Inovatívne spojenie tradície, moderných technológií a viac ako 25 ročných klinických skúseností Dr. Vikrama Chauhana a jeho manželky Dr. Meenakshi Chauhan

Planet Ayurveda, vedená Dr. Vikramom Chauhanom a jeho manželkou Dr. Meenakshi Chauhan, je príkladom prelomovej inovácie a spojenia tradičných princípov ajurvédy s modernými technológiami. Táto značka sa neustále snaží presadzovať najvyššie štandardy kvality a účinnosti v oblasti ajurvédy, čím získava dôveru a uznanie zákazníkov, ale aj odborníkov v oblasti ajurvédskej medicíny po celom svete.

Dedičstvo a skúsenosti:

Planet Ayurveda je založená na bohatom dedičstve a skúsenostiach Dr. Vikrama Chauhana, Dr. Meenakshi Chauhan a ich rodiny. Dr. Meenakshi Chauhan je dcérou uznávaného lekára v oblasti ajurvédskej medicíny, Dr. Madana Gulatiho, ktorý im poskytol cenné vedomosti a inšpiráciu. Toto dedičstvo a skúsenosti tvoria základ pre inovatívne prístupy a kvalitné bylinné produkty, ktoré ponúka Planet Ayurveda. Spoločným úsilím vybudovali Planet Ayurveda ako globálnu značku, ktorá je dnes synonymom pre kvalitu a dôveru vo svete ajurvédy.

 

Princípy značky:

Planet Ayurveda sa zameriava na používanie najkvalitnejších štandardizovaných bylinných extraktov, ktoré sú starostlivo vybrané a testované na čistotu a účinnosť. Ich produkty sú vyrobené s ohľadom na tradičné ajurvédske princípy a sú podporované moderným výskumom a technológiami. Značka kladie dôraz na zachovanie integrity a autenticity tradičných receptúr ajurvédy. Planet Ayurveda si kladie za cieľ poskytovať prístupné, účinné a bezpečné riešenia pre zdravotné problémy pomocou ajurvédskej medicíny. Cieľom je neustále zdokonaľovať produkty a služby Planet Ayurveda. Spojenie tradičných princípov s modernými technológiami a viac ako 25 ročnými klinickými skúsenosťami Dr. Vikrama Chauhana a Dr. Meenakshi Chauhan dáva značke Planet Ayurveda jedinečnú pozíciu a zabezpečuje jej miesto na čele v oblasti ajurvédskej medicíny doma v Indii ale aj vo sete.

Kvalita a štandardizované bylinné Extrakty:

Planet Ayurveda sa zameriava na výrobu štandardizovaných bylinných extraktov, ktoré sú vyrobené s najvyššou starostlivosťou a pozornosťou k detailom. Tieto extrakty sú získané z najkvalitnejších bylín pomocou moderných technológií, ktoré zabezpečujú zachovanie všetkých účinných zložiek a vlastností byliny. Každá dávka extraktu je starostlivo pripravená a štandardizovaná, čo zaručuje konzistentnú účinnosť a spoľahlivosť produktu. Dr. Chauhan priniesol do sveta ajurvédskej medicíny inovatívne prístupy a moderné technológie, ktoré umožňujú vytvárať vysoko účinné produkty s maximálnou bezpečnosťou a spoľahlivosťou. Ich cieľom je zdokonaliť tradičné metódy ajurvédy a prispieť k ich adaptácii do súčasného prostredia. Najznámejšie byliny ako Ashwagandha, Brahmi, Shatavari, Boswelia, Curcumin či Neem v podaní tejto značky sú oceňované a vyhľadávané aj na európskom trhu.

Ocenenia a spätná väzba:

Dr. Vikram Chauhan získal mnohé ocenenia a uznanie nielen doma, ale aj v zahraničí za jeho prínos k rozvoju ajurvédskej medicíny. Jeho značka Planet Ayurveda, si získala širokú spätnú väzbu od spokojných zákazníkov po celom svete, čo svedčí o účinnosti a dôvere, ktorú značka vyžaruje. Ich produkty sú využívané a odporúčané odborníkmi ajurvédy a ich účinnosť je potvrdená mnohými pozitívnymi recenziami.

Odborník v Oblasti Ajurvédy:

Svojimi znalosťami, skúsenosťami a vášňou pre ajurvédu sa Dr. Vikram Chauhan stal známym odborníkom v oblasti ajurvédy. Jeho knihy, články a rozhovory prispievajú k zvyšovaniu povedomia o tejto starovekej medicínskej tradícii a k podpore zdravia a pohody ľudí po celom svete. Jeho odbornosť a oddanosť k ajurvéde mu získala rešpekt a uznanie nielen medzi jeho kolegami, ale aj medzi širokou verejnosťou.

Vizionári a Princípy:

Dr. Vikram Chauhan má víziu šírenia starodávnej a zároveň modernej Ajurvédy po celom svete (Planet + Ayurveda) a vytvoriť tak sieť poznania tejto vedy. V tomto kontexte poskytovať prístupné, účinné a bezpečné riešenia pre najrôznejšie zdravotné problémy. Jeho prístup k inovácii a modernizácii tradičných metód ajurvédy zahŕňa aj zabezpečenie najvyšších štandardov kvality a účinnosti. Jeho cieľom je neustále zdokonaľovať tieto vedomosti, produkty a služby značky Planet Ayurveda, tak aby poskytovali maximálnu podporu pre zdravie a pohodu jej zákazníkov.

Spojenie tradičných princípov s modernými technológiami a viac ako 25 ročnými klinickými skúsenosťami Dr. Vikrama Chauhana a Dr. Meenakshi Chauhan dáva značke Planet Ayurveda jedinečnú pozíciu a zabezpečuje jej miesto na čele v oblasti ajurvédskej medicíny.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz