INFOLINKA: 00421 919 461 051, Po - Pia 10:00 - 13:00

Ulcerózna kolitída

Špeciálny combo balík ako ajurvédska pomoc pri liečbe ulceróznej kolitídy.

Bežná cena 89,50 € Znížená cena 65,83 € 79,00 €
Dostupnosť: Skladom
KÓD
PAB21

Combo Pack Ulcerózna kolitída

Produkty obsiahnuté v tomto Combo packu používa ajurvédska medicína na podporu pri liečbe ulceróznej kolitídy. Tieto produkty boli zoskupené do combo balíka na základe odporúčaní Dr. Vikrama Chauhana, ktorý ma s liečbou ulceróznej kolitídy a ďalších zápalových ochorení čriev dlhoročné skúsenosti a dobré výsledky (vyhľadajte na YOUTUBE testimonialy).

Combo pack Ulcerózna kolitída obsahuje:*

  • Antisaran Mukti - Ajurvédska kombinácia rastlinných extraktov na podporu zdravia čriev, úpravu pohybu čriev a zlepšenie tráviaceho ohňa. Tieto rastliny spolu efektívne účinkujú na podporu stavu celého tráviaceho traktu, pričom uľavujú od diskomfortu v oblasti brušnej dutiny, ktorý spôsobuje nepravidelný pohyb čriev. 
  • Halorhena+ - Halorhena známa aj pod názvom Kutaj sa používa už po stáročia proti dyzentérii a hnačke. Keďže má silný sťahujúci účinok a tiež schopnosť zlepšiť vstrebávanie živín zlepšuje funkciu čriev, čo je prospešné najmä pri syndróme dráždivého čreva a pri ulceróznej kolitíde.
  • Aegle Plus Bilwa - Ovocie Bilwa je účinné pri nadúvaní a kŕčoch. Vďaka svojmu protizápalovému účinku pomáha pri črevných zápaloch a infekciách. Harmonizuje pohyby čriev, pôsobí proti hnačke aj proti zápche.
  • Arjuna - Arjuna má vynikajúcu schopnosť pri zaceľovaní rán na slizniciach.
  • Vasaka - Okrem toho, že sa Vasaka používa predovšetkým pri kašli a nachladnutiach, je vysoko cennená aj pre svoju sťahujúcu schopnosť a účinnosť pri zastavovaní krvácania.

 *Pre viac informácií kliknite na názov produktu.

Tieto produkty sú navyše nakombinované tak, aby znižovali predovšetkým dóšu Pitta, ktorá je pri ulceróznej kolitíde v nerovnováhe.

5 x 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. Viac o účinkoch štandardizovaných extraktov si prečítajte tu.

Produkty sú bez akýchkoľvek konzervantov, aditív a plnív.

Dávkovanie a doba užívania ajurvédskych bylín pri ulceróznej kolitíde:

Pre čo najrýchlejšie výsledky odporúčame užívať všetky byliny v dávkovaní 2x2 kapsuly denne. Kapsuly užívajte naraz.

Po cca 1 mesiacic užívania za predpokladu, že dodržíte odporúčania ohľadom stavy, by ste mali vidieť prvé výsledky. 

Informácie o liečbe ulceróznej kolitídy nájdete tu.

Ďalšie informácie:

Pozrite si videá o účinkoch rastlín a liečbe rôznych chorôb.

 

Write Your Own Review
Napíšte svoju recenziuUlcerózna kolitída
Your Rating
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!