Ashwagandha Planet Ayurveda ®

Ashwagandha od spoločnosti Planet Ayurveda ® : Prírodná sila pre zdravie a pohodu

V rámci ayurvédskej medicíny vynikajú určité bylinky pre ich výnimočné vlastnosti či benefity. Ashwagandha je jednou z takých bylín, ktoré si kvôli týmto vlastnostiam získali pozornosť po celom svete. Pod vedením Dr. Vikrama Chauhana MD (Ayurveda), ktorý venoval 3 roky svojho štúdia len jednej rastline nazývanej Ashwagandha, využila spoločnosť Planet Ayurveda ®  silu tejto starovekej bylinky a ponúka z nej produkt, ktorý sľubuje zlepšiť vitalitu a zdravie. Dr. Chauhan použil špeciálne vedecké postupy aby pripravil Ashwagandhu v podobe štandardizovaného bylinného extraktu tak, aby bola veľmi silná ale zároveň bezpečná.

Odborné znalosti Dr. Vikrama Chauhana

Dr. Vikram Chauhan, uznávaný ayurvedský lekár, sa po celú svoju kariéru venuje štúdiu a aplikácii bylinnej medicíny. Pôsobí v oblasti ayurvedickej medicíny a bylinnej farmakológie posledných 25 rokov. Jeho odbornosť bola kľúčová pri vytvorení Ashwagandhy od spoločnosti Planet Ayurveda ®, zabezpečujúc, že výrobok sa vyrába podľa najvyšších štandardov. Prístup Dr. Chauhana kombinuje tradičné znalosti s moderným výskumom, čo Ashwagandhu činí prístupnou a relevantnou v dnešnej spoločnosti, ktorá si uvedomuje zdravie. 

Ashwagandha: 'Vôňa koňa'

Ashwagandha, vedecky známa ako Withania somnifera, je známa pre svoje adaptogénne vlastnosti. Samotný názov, odvodený zo sanskritu, naznačuje silu tejto bylinky - 'Ashwa' znamená kôň a 'Gandha' znamená vôňa, naznačujúc, že poskytuje silu a vitalitu koňa. Dr. Chauhan vysvetľuje, že koreň rastliny, ktorý sa používa vo výživovom doplnku, skutočne má charakteristickú vôňu pripomínajúcu koňa, symbolizujúcu silu, ktorú poskytuje tým, ktorí ju konzumujú.

Množstvo benefitov

Benefity Ashwagandhy sú mnohostranné. Je oslavovaná pre svoju schopnosť bojovať proti stresu a je považovaná za jednu z najlepších bylín na zmiernenie stresu. Najmä extrakt z jej koreňa je bohatý na withanolidy a withaferíny - zlúčeniny, ktoré boli skúmané pre svoje protizápalové, analgetické a protinádorové vlastnosti. Dr. Chauhan zdôrazňuje všestrannosť tejto byliny a poznamenáva, že sa používa nielen pri liečbe rôznych ochorení od artritídy po rakovinu, ale má úlohu aj pri podpore vitality a mužského sexuálneho zdravia.

Záväzok kvality spoločnosti Planet Ayurveda ®

Ashwagandha od spoločnosti Planet Ayurveda® je uchopiteľným dôkazom záväzku značky kvalite a účinnosti. Produkt je vyrobený formou štandardizovaného extraktu z koreňa, čo zabezpečuje, že každá dávka poskytuje konzistentnú úroveň aktívnych zložiek v každej šarži. Tento dôkladný proces, dohliadaný Dr. Chauhanom, garantuje, že výživový doplnok s takouto Ashwagandhou je nielen silný, ale aj bezpečný na užívanie. Takéto parametre robia Ashwagandhu od spoločnosti Planet Ayurveda® najlepšou Ashwagandhou na svete. (v porovnaní kvality metód výrobného procesu a úrovne obsahu aktívnych látok s konkurenciou)

Záver

Pod vedením Dr. Vikrama Chauhana stojí Ashwagandha od spoločnosti Planet Ayurveda® ako maják prírodnej pohody. Jej korene siahajúce do tisícročnej tradície a benefity podložené modernou vedou robia tento doplnok vhodným pre každého, kto sa snaží prirodzene zlepšiť svoje zdravie. V dnešnej hektickej dobe Ashwagandha slúži ako prirodzený spojenec, ponúkajúci cestu k rovnováhe a pohode.

Planet Ayurveda ® Ashwagandha v Európe

Dotyk ajurvédskej vitality v Európe

V srdci Európy, najmä v strednej Európe, kde sa stretávajú modernosť a tradícia, sa Ashwagandha od spoločnosti Planet Ayurveda® stala symbolom zdravia a pohody. Táto silná bylina, známa pre svoje adaptogénne vlastnosti, je teraz k dispozícii Európanom, ktorí hľadajú prirodzené spôsoby k zlepšeniu svojej vitality a zvládaniu stresu.

Cesta Ashwagandhy do Európy

Ashwagandha, alebo Withania somnifera, bola dlho uctievaná v ajurvédskej medicíne ako silné tonikum schopné poskytnúť silu a vitalitu koňa. Jej cesta z polí Indie do rušných európskych miest je dôkazom jej univerzálnej príťažlivosti a rastúceho záujmu o holistickú medicínu. Dr. Vikram Chauhan začal spolupracovať s istou Slovenskou spoločnosťou v roku 2012 a od vtedy sa zo Slovenska rozšírila takmer do všetkých krajín Európy.

Európske prijatie

Európania prijali Ashwagandhu pre jej schopnosť podporovať odolnosť tela voči stresu a jej potenciál zlepšiť fyzickú silu a vytrvalosť. Ashwagandha od spoločnosti Planet Ayurveda® je k dispozícii vo forme transparentných kapsúl z rastlinnej celulózy (nie živočíšnej želatiny), ktoré ponúkajú dávku 500 mg čistého bylinného štandardizovanú  extraktu, čím zabezpečujú, že každá kapsula prináša konzistentné výsledky. Koncentrácia withanolidov (6-6,5% metóda HPLC) a withaferínov je najvyššia v Ashwagandhe od spoločnosti Planet Ayurveda® a robí ju tak najlepšou Ashwagandhou na svete. (Viac ako 8% withanolidov sa pri Ashwaghande nedá dosiahnuť, zároveň tak vysoké hodnoty sú už pre niektorých ľudí nepríjemné)

Kvalita a čistota

Spoločnosť Planet Ayurveda® dbá na to, aby jej kapsule s Ashwagandhou boli bez umelých prísad, zachovávajúc tak integritu byliny. Kapsuly sú k dispozícii v celej Európskej únii, čo umožňuje každému jednoducho začleniť tento 'ajurvédsky ženšen' do svojej každodennej rutiny.

Záver

Keď sa svet obracia k prírodným doplnkom na udržanie zdravia, Ashwagandha od spoločnosti Planet Ayurveda® vyniká svojou kvalitou, silou a sľubom ajurvédskej múdrosti. V Európe, kde sa tempo života stále zvyšuje, Ashwagandha slúži ako prirodzený spojenec, pomáhajúci jednotlivcom nájsť rovnováhu a silu vo svojom vnútri.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz