INFOLINKA: 00421 919 461 051, Po - Pia 10:00 - 13:00

Male Support Formula (Podpora pre mužov)

V rámci ajurvédy 3 najúčinnejšie byliny na podporu reprodukčného systému u mužov a celkovú podporu funkcie mužských reprodukčných orgánov. Dodanie energie a posilnenie svalstva.

14,92 € 17,90 €
Dostupnosť: Skladom
KÓD
PA36

Kapsuly Male Support Formula Planet Ayurveda štandardizované extrakty z 3 najúčinnejších rastlín na podporu mužských reprodukčných orgánov, dodanie energie a podporu tvorby svalstva.

Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu.

  • 200 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z koreňa rastliny Withania somnifera (Ashwagandha),
  • 200 mg štandardizovaného extraktu 6:1 z Asphaltum punjabianum (Shilajit, Mumio),
  • 100 mg štandardizovaného extraktu 7:1 z plodov rastliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemný, Gokshura).

Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu. 

Kapsuly plnené štandardizovaným extraktom poskytujú hneď niekoľko výhod oproti kapsuliam plneným surovým bylinným práškom či bežným extraktom. Prečítajte si viac štandardizovanom extrakte.

Kapsuly Male Support Formula Planet Ayurveda sú čisto prírodné, obsahujú 100 % štandardizovaný extrakt. Neobsahujú žiadne ďalšie plnivá, aditíva ani chemické látky. 

Vhodné pre vegetariánov aj vegánov.

 

Popis rastlín pre mužov - Male Support Formula

Ashwagandha (Withania somnifera)

Jedna z najpoužívanejších rastlín v ajurvéde vôbec. Okrem mnohých pozitívnych účinkov na nervovú sústavu navyše zlepšuje cirkuláciu krvi a tým aj celkovú výživu buniek v tele.

Patrí medzi najsilnejšie prírodné afrodiziaká. Zvyšuje sexuálnu túžbu a zároveň dodáva telu potrebnú energiu na jej naplnenie. U mužov podporuje libido a výdrž, zvyšuje počet spermií. U žien je nápomocná pri redukovaní vaginálneho zápalu a zápalu maternice. Je výnimočne nápomocná pri nastolení rovnováhy celej hormonálnej sústavy.

Viac o účinkoch Ashwagandhy nájdete.tu.

Shilajit (Múmio)

Shilajit, ktorý poznáme aj pod názvom mumio má veľmi veľa blahodarných účinkov. Podľa niektorých prieskumov a štúdií sa verí, že u mužov a tiež u žien zvyšuje plodnosť. U žien je výborná pre kvalitnú tvorbu vajíčok a taktiež pre lepšiu reguláciu menštruačného cyklu. Tiež sa pozorovalo, že po pravidelnom užívaní shilajit celých 8 týždňov sa zvýšila u mužov kvalita aj počet spermií. Je teda v sexuálnej oblasti veľmi nápomocná a môže sa užívať ako výživový doplnok. Tiež pomáha pri zvyšovaní sily a výdrže.

Viac o účinkoch Shilajitu nájdete tu.

Gokshura (Tribulus Terrestris):

Tribulus známy aj pod indickým názvom Gokshura sa v ajurvédskej ale aj čínskej medicíne od nepamäti používa na podporu reprodukčného systému u mužov. Tribulus terrestris podporuje zdravie mužských reprodukčných orgánov.

Je čoraz obľúbenejší aj medzi mužmi atlétmi, ktorí sa snažia zväčšiť svalovú hmotu zvýšením produkcie testosterónu. Plody tribulusu a jeho nadzemné časti obsahujú veľa rôznych zložiek, vrátane saponínov, glykosidov, flavonoidov, alkaloidov, tanínov a esenciálnych olejov. Za najaktívnejšie komponenty sa považujú steroidné saponíny, vrátane protodioscínu.

Viac o účinkoch Tribulusu nájdete tu.

Ajurvédske vlastnosti: Vata: -     Pitta: =     Kapha: =

 

Neprehliadnite:

Video: Shilajit - účinky a použitie v ajurvéde

Video: Ashwagandha - účinky a použitie v ajurvéde

Iné zaujímavé články nájdete tu.

Videá o účinkoch rastlín nájdete tu.

 

Popis balenia Male Support Formula Planet Ayurveda:

  • Balenie: 60 ks kapsulí, až 500 mg štandardizovaného extraktu v jednej kapsuly. Zloženie viď vyššie. Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu. 
  • Naše kapsuly sú 100% vegetariánske.
  • Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly 2x denne.
  • V našich kapsuliach používame vysoko účinný štandardizovaný extrakt z rastlín. Zdôrazňujeme, že nepoužívame surový prášok z rastliny a nepridávame do kapsulí žiadne ďalšie prídavné látky.
  • Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív.
  • S produktom značky Planet Ayurveda si kupujete kvalitu. Viac o značke a jej odborníkoch si prečítajte tu.

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Write Your Own Review
Napíšte svoju recenziuMale Support Formula (Podpora pre mužov)
Your Rating
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!