Doprava a platba

DORUČENIE:

100 % produktov držíme skladom. Tovar expedujeme spravidla do 24 hodín od objednania (platí pre pracovné dni). O expedovaní tovaru (aj o jeho prípadnom oneskorení) Vás budeme informovať e-mailom. Všetky balíky posielame EXPRESNE.V prípade kuriéra GLS a Slovenskej pošty trvá doručenie iba 1 pracovný deň.  Packeta - Zásielkovňa spravidla do 1-2 pracovných dní.

Doručenie do Českej republiky trvá cca 3 pracovné dni.

POŠTOVNÉ:

Cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky po odpočítaní všetkých zliav a to nasledovne: 

Spôsob dopravy - Slovensko 0 - 39,99 EUR 40 EUR a viac
GLS - na adresu 3,96 EUR Zdarma
GLS - výdajné miesto 3,48 EUR
Zásielkovňa - na adresu 4,80 EUR
Zásielkovňa - výdajné miesto 3,48 EUR
Slovenská pošta - balík na adresu 3,96 EUR
Slovenská pošta - balík na poštu 3,48 EUR
Slovenská pošta - balíkobox 3,48 EUR
Dobierka 1 EUR

 

 

*GLS kuriér: GLS kuriér doručí balík na uvedenú adresu 2x. Ak si vyberiete možnosť dodania kuriérom, ako adresu doručenia prosím uveďte adresu, kde sa bežne zdržiavate cez deň počas pracovného týždňa (napr. adresu vášho pracoviska). Kuriér vás bude pred doručením kontaktovať telefonicky. Ak bude prvé doručenie neúspešné (nie ste na adrese, neodpovedáte na telefonát), kuriér sa vráti na adresu ešte 1 krát spravidla o 5 pracovných dní. Termín druhého doručenia si ale môžete dohodnúť aj priamo s kuriérom na jeho telefónnom čísle, z ktorého Vás kontaktoval. Urobte tak prosím čo možno najskôr, v prípade potreby nás kontaktujte, pomôžeme Vám. Ak ani druhé doručenie nebude úspešné, zásielka sa nám vráti naspäť. Skontrolujte si preto prosím na objednávke Vami zadané mobilné číslo.

**Slovenská pošta, uloženie na pošte: Poštový doručovateľ nedoručí zásielku na adresu. Obdržíte elektronickú SMSku na svoj mobil s potrebnými informáciami a môžete si balík vyzdvihnúť priamo na vašej pošte. Nedostanete do schránky žltý lístok (s ktorým bývajú problémy v prípade straty). Všetky potrebné informácie budete mať priamo vo svojom mobile v SMSke. Skontrolujte si preto prosím na objednávke Vami zadané mobilné číslo.

***Poštový kuriér: Poštový kuriér doručí zásielku na uvedenú adresu iba 1x. V stanovený deň obdržíte SMS správu na Váš mobil. V prípade, že dodanie nebude úspešné (nie ste na adrese, neodpovedáte na hovor) poštový kuriér uloží zásielku na najbližšej pošte, o čom Vám príde opäť SMS správa na Váš mobil. Následne si môžete zásielku vyzdvihnúť na pošte na základe tejto SMS správy do 17 dní. Skontrolujte si preto prosím na objednávke Vami zadané mobilné číslo.

 

 

ČESKÁ REPUBLIKA

 

0-59,9 EUR

 

60 EUR a viac

GLS - na adresu

6 EUR

zdarma

GLS - výdajné miesto

3,96 EUR

zdarma 

 

 

PLATBY:

Na internetovom obchode máte tieto možnosti platby:

PLATOBNÁ KARTA (CARDPAY):

Pohodlná platba prostredníctvom platobných kariet. Po zvolení možnosti PLATOBNÁ KARTA budete presmerovaní do zabezpečného prostredia Comgate, a.s., kde vyplníte všetky potrebné údaje o Vašej karte. Všetky citlivé údaje vypĺňate priamo na zabezpečenom portáli Comgate, a.s. Vašu platbu budeme mať ihneď a v daný deň, prípadne najneskôr ďalší pracovný deň môžeme tovar expedovať. Viac o platbách kartou sa dočítate tu

PLATBA VOPRED NA ÚČET:

Na základe automaticky zaslaného emailu po dokončení objednávky manuálne zadávate platbu do Vášho e-bankingu, resp. vložíte peniaze na účet alebo urobíte osobne prevod v banke.

Po odoslaní objednávky dostanete e-mail s informáciou o objednávke a s pokynmi k platbe. Ihneď po prijatí vašej platby na základe skladovej dostupnosti tovar expedujeme. Viac o platbách prevodom sa dočítate tu.

DOBIERKA:

Za tovar zaplatíte prepravcovi. Túto službu prepravcovia spoplatňujú. Predstavuje sumu 1 EUR.

Pri objednaní do ČR nie je možné platiť na dobierku. Objednávku je potrebné uhradiť vopred bankovým prevodom alebo kartou cez službu Cardpay.

Prajeme príjemné nakupovanie. V prípade otázok uhľadne platobných podmienok neváhajte kontaktovať nás alebo Comgate, a.s.

Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 patička web světlé   
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz