Vaše skúsenosti

Nižšie uvádzame Vaše skúsenosti s ajurvédskou liečbou. Mená sú zmenené, preklepy opravené, ale ostatné údaje sú ponechané tak, ako boli uvedené v  emailoch našich zákazníkov. Niektoré nájdete aj na našom facebooku písané priamo našimi zákazníkmi. Ak máte záujem o osobnú konzultáciu s ajurvédskymi lekármi Planet Ayurveda, kontaktujte nás

 

Bolesti, zápaly, infekcie dýchacích ciest - bronchitída

Pred 20 rokmi mi zistili, že som alergická na všetky lieky od bolesti. Veľa krát som trpela, lebo som nič nemohla užiť. Hľadala som náhradu toho, čo dostať od bolesti v lekárni. tak som sa dostala k ayurvede.. Boswellia Curcumin mi pomôže nie len od bolesti ale v prípade nejakého zápalového ochoerenia, ktoré ustúpi len užívaním liekov proti zápalu a tlmením bolesti ich plne nahradí. Na BOSWELLIU CURCUMIN nedám dopustiť a vrelo odporúčam všetkým , ktorí majú alergiu na lieky od bolesti. Keď je človek veľmi vyťažený, má psychický stres, stáva sa , že spánok neprichádza a neprichádza.. je potrebné organizmus ukľudniť a tu pomôže kombinácia Aswagandha, Valeriána a Brahmi v jednom čiže Stress Support. Pred spaním si vždy dám dve kapsule tohto prípravku a spím aj 6 hodín v kuse. Ak sa stane, že potrebujú ukľudniť črevá a tráviaci trakt, je tu Halorhena +. Dva dni, ráno a večer po dve kapsule a diskomfort sa stratí. Na jeseň a na jar na nás číha nebezpečenstvo vírusovej a bakteriálnej infekcie. Keď sa mi podarilo niekde, niečo nachytať, tak som väčšinou skončila na antibiotikách, nakoľko som v detstve trpela častým ochorením priedušiek. Najprv som si kupovala v lekárni sirupy od kašľa a cmúľacie tabletky , ale vždy to odniesli priedušky. Na odporúčanie teamu PlanetAyurveda som pri začiatku ochorenia začala užívať prípravky ayurvedy v kombinácii Tulsi, Curcumic, Amalaki a Aller-G a to 2+2+2+2 ráno aj večer a po týždni sa ťažoba z pľúc a nádcha zázračne vytratili. Vrelo odporúčam. Je potrebné sa vždy poradiť, ale už aj moja všeobecná lekárka berie ayurvedu vážne.

 Eva, Liptov, 67 rokov

 

Nespavosť

Posledný rok som mala problémy so spánkom. Nemohla som večer zaspať, v noci som sa budila, spánok bol nekvalitný a ráno som sa budila unavená. Brahmi som začala užívať v novembri 2023 2x denne po 2 kapsule. Zmena nastala okamžite. Som pokojnejšia a problémy s nespavosťou pominuli. Ďakujem krásne.

 Lucia, Voderady, 40 rokov

Planet Ayurveda Recenzie

 

Osteoporóza, artróza, cievy a cholesterol, nespavosť, koncentrácia, bolesti

Produkty Planet Ayurveda užívam s mojou mamou už asi 3/4 roka. Mama trpí veľmi silnou osteoporózou, atrtózou, osteonéniou. Dlhé roky jej lekárka predpisovala lieky, ktoré boli drahé, ale absolútne jej nepomáhali a kosti stále redli a kĺby ju boleli. Objednala som jej Osteo plan. po 3 mesiacoch užívania išla na kontrolu a zrazu sa jej zvýšila hustota kostí o 6% a celkové výsledky sa jej zlepšili. Po určitom čase jej bola diagnostikovaná zvýšená hladina cholesterolu a cysty na pečeni. Objednala som jej Arjunu. Po mesiaci užívania bola na kontrole, lekárka jej povedala že jej cievy sú v stave, ako keby mala o 10 rokov menej a nechcela veriť tomu, že jej cholesterol klesol zo 7,8 na 3,6. Teraz som jej objednala aj Liv Support, tak som zvedavá aké bude mať výsledky čo sa týka cýst na pečeni. Na kontrolu ide o 3/4 roka. Ja užívam Aswahandhu, Brahmi, Boswelia Curcumin. Dlhodobo som trpela nespavosťou, spávala som max 3 hod za noc, každú hodinu som sa budila a pozerala na hodiny. Odkedy ich užívam spím v pohode bez zobudenia 6-8 hod. Nakoľko mám veľmi psychicky náročnú prácu Brahmi mi pomáha sa sústrediť a pracovať koncentrovane, lepšie sa mi rozmýšľa a sústredí. Trpím aj bolesťami krčnej chrbtice a mám prasknutú a vytečenú platničku v krížovej oblasti. V spolupráci s hypermobilitou mi "seká v krížoch" a pricvikáva nervy ako na bežiacom páse. Odkedy užívam Bosweliu s Brahmi a Aswahandhou bolesti ustúpili a cítim sa oveľa lepšie. Na výrobky Planet Ayurveda nedám dopustiť. 

Pani Henrieta s mamou

 

Skleróza Multiplex

Užívam Vaše ajurvédske produkty už vyše 2 rokov ako doplnok k liečbe sklerózy multiplex (Giloy, Brahmi, Curcumin, Calm Easy a RumoGin5). Musím povedať, že vedľajšie príznaky ochorenia aj nežiadúce účinky liekov, ktoré kvôli skleróze musím brať, sa výrazne zmiernili. Ustali každodenné bolesti hlavy, tŕpnutie končatín takmer vymizlo, nie som až taký unavený a celkovo sa cítim zdravšie. Keďže absolvujem niekoľkokrát do roka rozšírené krvné vyšetrenia  a magnetickú rezonanciu, vidím, že aj tam sa ukazuje, že kombinácia bežnej liečby s ajurvédskou má pozitívny vplyv na môj zdravotný stav. 

Miro, 44 rokov, okres Senec

 

Reuma

Dlhé roky trpím na reumu. Bolesti som pociťovala pri každej zmene počasia, hlavne, keď sa malo ochladiť. Mala som veľké bolesti prstov na rukách aj chrbtice. Snažím sa meniť podľa Vášho odporúčania myslenie aj jedálny lístok. Veľmi mi zaberá Boswellia-Curcumin. Zatiaľ beriem 3 mesiace 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly večer. Vôbec nepociťujem žiadnu bolesť. Ďakujem za radu.

Olga, 64 rokov, Severné Slovensko

 

Menštruácia, vyrážky

Odpovedám na Vašu správu ohľadom produktov, ktoré som od Vás objednávala a neviem si ich vynachváliť objednávala a neviem si ich vynachváliť J, najviac mi pomáha female health na menštruačné bolesti, keďže mam dominantnú pitta dosu, ľahko sa vyhádžem, neem, aloe, teraz užívam aj allerg care, gotu kolu, veľmi dobre produkty, som rada, že sú na trhu J

Janka, Kremnica

 


Alergia, tráviace ťažkosti, krvácanie z nosa

AllerG Care a Digestion Support sú pre mňa jednotky. Kedykoľvek zjem niečo ťažké a netrávi mi, zachráni ma Digestion. A AllerG Care mi dlhodobo pomáha s mojimi alergiami. Pomohol aj mojej dcére a to veľmi rýchlo, konečne jej odpuchli dutiny. Bola neustále zafufňaná. A ešte synovi som vyskúšala podľa Vášho odporúčania Vasaku a Chanca Piedru na krvácanie z nosa a po 2 dňoch ustalo a veľmi dlho sme mali pokoj, možno aj pol roka, inak sa mu púšťala krv z nosa aj každé 2-3 dni. Teraz sa začala zase, tak opäť užíva rovnakú kombináciu. Ďakujem a pozdravujem Dr. Chauhana J

Viera, 39 rokov, okres Senec

 

Cysty na vaječníku

Vaša ajurvéda zachránila môj vaječník. Jeden mi kvôli cystám vybrali a mala som prísť už aj o druhý. Našťastie som vyskúšala byliny ako odporúčate vo videu – Shatavari a Fenugreek po dve kapsle z každého dva razy denne. A do troch mesiacov boli cysty preč! Vaše byliny sú výborné!

Mária, okres Banská Bystrica

 

Prvá menštruácia

Moja dcéra dostala svoju prvú menštruáciu a problém bol, že ju mala stále, síce nie silnú, ale stále a bola stále unavená. Najprv som dala Shatavari, trochu sa to zlepšilo, potom so pridala na vašu radu ešte Vasaku a menštruácia sa veľmi rýchlo upravila. Stačilo jedno balenie a teraz funguje ako má. Super J

Jana, 42 rokov, okres Senec

 

Atopický ekzém

zdravim.. ..z ayurvédskych prípravkov užívam toho viac , od tabliet, chyawanprashe, Shilajit, rishtami... Jedna z prvých overených bylín je Neem Prášok, ktorý používam na zápalové stavy a všeobecne na zvýšenú pitu, konkrétne na atopický ekzém.

Ivan, Bratislava

 

Nepravidelná menštruácia

Mala som problém s menštruáciou, niekoľko mesiacov som ju nemala vôbec, nechcela sa naštartovať a hormóny od gynekológa som hneď brať nechcela. Vďaka vám prišla do 3 týždňov. Dali ste mi Shatavari a Aloe Vitals a zafungovali. Ďakujem vám za pomoc.

Ľubka, 22 rokov, okres Senec

 

Cukrovka a chudnutie

Dobrý deň, s produktami ashwagandha, bosweliacurcumin, diableen, fenugym a fenugreek som spokojna. Klesol cukor v krvi. Cítim sa celkovo lepšie a schudla som 3 kilá.

Beáta, 60 rokov, Stredné Slovensko

 

 

100% čisto prírodné produkty
100%
prírodné produkty
Bez chemikálií a akýchkoľvek prídavných látok
Bez chemikálií
a akýchkoľvek prídavných látok
Pripravené na základe starodávnych ajurvédskych receptúr
Pripravené na základe
starodávnych ajurvédskych receptúr
Štandardizované extrakty s vysokým podielom účinných látok
Štandardizované extrakty
s vysokým podielom účinných látok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz