VZDELÁVANIE

„S ajurvédskou medicínou som sa zoznámila v roku 2013. Jej jednoduchosť a všeobecne platné zákony, si ma postupne získavali. To, ako platia jej teoretické základy v praxi je až neuveriteľné. Iné slovo nedokážem použiť. Ako hovorí Dr. Chauhan, stačí, keď budete pozorovať a svoje závery si môžete urobiť sami.“   

Ing. Viera Špačková, riaditeľka spoločnosti Abnoba s.r.o.

 

Neustále sa snažíme vzdelávať seba, našich predajcov a VO partnerov ako aj vás, zákazníkov, či už formou ajurvédskych seminárov, článkov alebo videí. Čím viac informácií budete mať o ajurvéde a súvislostiach ajurvédskej liečby a čím dôkladnejšie vysvetlíme všetky zákonitosti, ktoré vedú k rôznym ochoreniam, tým lepšie budú výsledky pri užívaní našich prírodných extraktov.

 

Ajurvédsky seminár Svet Ajurvédy s Dr. Vikramom Chauhanom MD 2019

Na jar sa s nami podelil o svoje skúsenosti ajurvédsky odborník Dr. Vikram Chauhan MD počas ajurvédskeho seminára Svet Ajurvédy. Získali sme nielen základné informácie o ajurvédskej liečbe, ale aj konkrétne odporúčania ako kombinovať naše ajurvédske extrakty na jednotlivé ochorenia - rady overené v praxi na ajurvédskej klinike Planet Ayurveda v Chandighare.

 

Ajurvedsky seminar Planet Ayurveda

Ajurvedsky seminar Planet Ayurveda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

100% čisto prírodné produkty
100%
prírodné produkty
Bez chemikálií a akýchkoľvek prídavných látok
Bez chemikálií
a akýchkoľvek prídavných látok
Pripravené na základe starodávnych ajurvédskych receptúr
Pripravené na základe
starodávnych ajurvédskych receptúr
Štandardizované extrakty s vysokým podielom účinných látok
Štandardizované extrakty
s vysokým podielom účinných látok
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz