INFOLINKA: 00421 919 461 051

Vaše skúsenosti

Nižše uvádzame Vaše skúsenosti s ajurvédskou liečbou. Mená sú zmenené, ostatné údaje sú ponechané tak, ako boli uvedené v  emailoch našich zákazníkov. Ak máte záujem o osobnú konzultáciu s ajurvédskymi lekármi Planet Ayurveda, kontaktujte nás

 

Olga, 64 rokov, Severné Slovensko

Dlhé roky trpím na reumu. Bolesti som pociťovala pri každej zmene počasia, hlavne, keď sa malo ochladiť. Mala som veľké bolesti prstov na rukách aj chrbtice. Snažím sa meniť podľa Vášho odporúčania myslenie aj jedálny lístok. Veľmi mi zaberá Boswellia-Curcumin. Zatiaľ beriem 3 mesiace 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly večer. Vôbec nepociťujem žiadnu bolesť. Ďakujem za radu.

 

Alena, 56 rokov, Stredné Slovensko 

Moje skúsenosti s ajurvédou po osobnej konzultácii s Dr. Madanom Gulatim 

  •           Veľmi milý pán, ktorý rozdáva pozitívnu energiu a prinúti človeka zamyslieť sa nad svojim spôsobom života.
  •           Človek od neho odchádza plný odhodlania niečo so sebou urobiť.
  •           Zatiaľ beriem, necelé 2 týždne jeho medicínu  - Amalaki, Shatavari a Brahmi.

Čo sa v mojom živote zmenilo:

-          Predtým som každé ráno jedla jogurt s cereáliami a zapíjala som ho kávou kvôli stolici v domnení ako zdravo raňajkujem, nevedela som sa dočkať obeda, lebo som bola hladná. Teraz jem na ráno ovocie s rôznymi druhmi orieškov, na záchod utekám každé ráno ešte pred raňajkami a nemám žiadne škvŕkanie v bruchu pred obedom. Na obed a na večeru sa snažím jesť veľa zeleniny (nie vždy sa to dá pri závodnom stravovaní). Obmedzila som chlieb a pečivo.

-          Beriem lieky na tlak, v poslednom čase som mávala vyšší tlak ako obvykle, uvažovala som o zmene liekov. Po týždennom užívaní ajurvédskych produktov sa mi ale tlak dostal do normálu. Lieky stále beriem, ale budem sa sledovať a možno neskôr znížim dávku na polovicu, tak ako mi odporučil Dr. Gulati.

-          Som prekvapená, že ma neprepadávajú pocity hladu a nevymetám chladničku.

Najväčší prínos je však v tom, že spolu so mnou bol vyšetrený a môj „mäsožravý“ manžel, ktorý si (aspoň  dúfam) čo – to uvedomil a spolu meníme svoj jedálniček.

 

Zuzana, 62 rokov, Stredné Slovensko

v prvom rade som nesmierne rada a velmi pekne vam dakujem, ze som sa mohla stretnut s doktorom Madanom. Ja uzivam Amalkai 2+2, potom ashwagandha 1+1, boswellia curcumin 1+1, brahni 1+1, gugullipid 1+1, a shatavari 1+1. Hlavnou pricinou, preco som chcela skusit ayurvedu je, ze uz 4 roky trpim velkymi bolestami pod pazuchami. bolest mi vystrelovala do hrudnika, do chrbata, ba aj do laktov. zacalo to tym,ze  sa mi spravili pod pazuchami tukove vankuse a  namacala som si tam pohyblivu hrcku. pochodila som vsetkych moznych lekarov,/infekcne, hematologiu vysledky boli negativne/. na mamografii mi zistili utvary benigneho charakteru,  operovat ma nechceli,ze vraj nie je dovod, no bolest mi nevedeli odstranit. po pouzivani ayurvedy len druhy tyzden,  mi bolesti prestali a ja normalne zabudam, ze ma nieco bolelo. no a tiez druha pricina bola, ze uz od malicka nemozem dobre spavat. boli aj 2-3 hod v noci, kym som zaspala. no a ja teraz spim, hned 5-ty den po uzivani  sa mi stalo, ze som zmeskala zubara na 7-mu, co som zaspala. k tomuto vsetkemu som si upravila stravu, zatial sa mi ju dari dodrziavat. vylucila som mliecne vyrobky, cervene maso a citrusove plody. tiez na radu doktora Madana potraviny, ktore su kysle. najviac ma mrzi kysla kapusta-kapustnica. pijem len citronovu vodu pocas celeho dna.

este raz uprimna vdaka

 

Miro, 38 rokov, Bratislava

Začal som mať problémy s pravou rukou. Najprv jemná necitlivosť v prstoch, neskôr výrazné mravenčenie a to najmä večer, pri zaspávaní. Nebolo to bolestivé, ale nepríjemné. Mal som obavu, že sa stav bude zhoršovať - jednalo sa o problém karpálneho tunela. Podľa odporúčania Dr. Chauhana užívam už 2.mesiac trojkombináciu Ashwagandha + Brahmi + Gugullipid, po 2 kapsuly z každého 2x denne. Masírujem si ruku v oblasti karpálneho tunela (spodná časť dlane), aj keď zďaleka nie tak často, ako by som asi mal. Môj stav sa po mesiaci začal výraznejšie zlepšovať. Teraz po 2 mesiacoch už na tento problém takmer vôbec nemyslím, sem tam sa mravenčenie ešte ozve, ale je to oveľa lepšie. Ďakujem. 

 

Jana, 47 rokov, okr. Prievidza

Dobrý deň. V októbri 2020 som si od vás objednala antivírusový balíček plus Neem produkt, na radu vašej pracovníčky, s ktorou som telefonovala. Mala som tri týždne horúčky a bola mi diagnostikovaná infekčná mononukleóza. Po nasadení vašich produktov mi klesli teploty a postupne sa mi stav zlepšoval v priebehu pár dní. Po mesiaci užívania vašich produktov som bola na krvných pečeňových testoch, ktoré sa mi veľmi zlepšili, na sono vyšetrení orgánov v brušnej dutine mi bolo potvrdené, že je všetko v poriadku. Týmto sa chcem poďakovať za vaše výrobky, nakoľko sú veľmi účinné.
Neem a Booster dávam preventívne aj 13 ročnému synovi, taktiež som znovu objednala Neem pre dcéru na herpes a další antivírusový balíček. 
Špeciálne sa chcem poďakovať za komunikáciu vašej pracovníčke, ktorej som opakovane niekoľkokrát volala počas mojej choroby a vždy mi ochotne poradila, trpezlivo so mnou komunikova la a povzbudila ma v uzdravovacom procese. Odovzdajte jej prosím moje poďakovanie. S úctou Jana T. okres Prievidza