INFOLINKA: 00421 919 461 051, Po - Pia 10:00 - 13:00

Svaly a Kĺby

Špeciálny combo balík ako ajurvédska pomoc pri ochoreniach svalov a kĺbov ako aj na rýchlejšiu regeneráciu po záťaži.

 

Bežná cena 53,70 € Znížená cena 40,25 € 48,30 €
Dostupnosť: Skladom
KÓD
PAB26

Combo Pack Svaly a Kĺby

Produkty obsiahnuté v tomto Combo packu používa ajurvédska medicína na podporu pri liečbe ochorení svalov a kĺbov (rôzne zápalové ochorenia a poúrazové stavy) ako aj na ich rýchlejšiu regeneráciu po zaťažení.

Combo Pack Svaly a Kĺby je užitočný tak pre riešenie ťažkostí s pohybovým aparátom ako aj na účinné zotavenie pre športovcov po záťaži.

Combo pack Svaly a Kĺby obsahuje:*

  • BoswelliaCurcumin - Táto kombinácia obsahuje extrakt z Boswellie serrata a silný extrakt z kurkumínu. Spolu pôsobia proti bolesti, opuchu aj zápalu. Podporujú lepšie prekrvenie a pohyblivosť kĺbov.  
  • Cissus Power - Silný extrakt z byliny Cissus quadrangularis, ktorá sa v ajurvéde dlhodobo používa na zlepšenie stavu kostí a kĺbov.  Podporuje vstrebávanie a ukladanie vápnika v kostiach, čím pomáha posilniť krehké kosti. Pomáha uľaviť od bolesti a zápalu a celkovo podporuje dobrú kondíciu kostí. Taktiež spomaľuje opotrebovávanie kĺbov. Cissus quadrangularis napomáha hojeniu zlomenín a správnej pohyblivosti kĺbov. 
  • Ashwagandha - Ashwagandha zlepšuje schopnosť tela udržať si fyzickú silu a zlepšuje adaptáciu organizmu na rôzne typy stresu. Ashwagandha patrí medzi najčastejšie používané prísady v rôznych omladzovacích sérach. Pomáha udržať správnu výživu tkanív a to najmä svalov a kostí, pričom podporuje správnu činnosť nadobličiek a reprodukčných orgánov.

*Pre viac informácií kliknite na názov produktu.

3 x 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. Viac o účinkoch štandardizovaných extraktov si prečítajte tu.

Produkty sú bez akýchkoľvek konzervantov, aditív a plnív.

Dávkovanie a doba užívania ajurvédskych bylín na regeneráciu svalov a kĺbov:

Pre čo najrýchlejšie výsledky odporúčame užívať všetky byliny v dávkovaní 2x2 kapsuly denne. Kapsuly užívajte naraz.

Ak pociťujete ťažkosti, po cca 1 mesiaci užívania by ste mali vidieť prvé výsledky. 

Odporúčania pri tréningu:

  • S týmito produktami máme veľmi dobré skúsenosti aj u aktívnych športovcov. Telo sa rýchlejšie regeneruje a svalovica je menšia a odznie rýchlejšie.

Ďalšie informácie:

Pozrite si videá o účinkoch rastlín a liečbe rôznych chorôb.

 

Write Your Own Review
Napíšte svoju recenziuSvaly a Kĺby
Your Rating
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!